Upozornění


09.10.2020

Podle nových krizových opatření vlády, která začínají pro základní školy platit v pondělí 12. října 2020, budou žáci 2. stupně Základní školy Kostelec nad Černými lesy chodit do školy:

  • Sudý týden (příští – 42. týden) – ve škole budou žáci 6. a 8. ročníku, lichý týden (43.) – distanční výuka
  • Žáci 7. a 9. ročníku se budou příští týden vzdělávat distančně a lichý týden (43.) budou školu navštěvovat v rámci prezenční výuky.

Je možné, že v rámci prezenční výuky žáků budou realizovány z organizačních a provozních důvodů drobné úpravy rozvrhu.

Práce v rámci distančního vzdělávání bude umísťována v systému Bakalář po domluvě s vyučujícími. V případě nemožnosti dálkového přístupu ke vzdělávacím informacím, budou učební materiály k vyzvednutí v ředitelně školy dle pokynů vyučujících.

 

Obědy – i žáci vzdělávající se distančním způsobem mají nárok na dotovaný oběd. Ten si ale musí vyzvednout v daný den ve školní jídelně od 10.45 do 11.15 hodin. Musí mít s sebou čip a čisté jídlonosiče. Hned po vyzvednutí obědu ze školy a jejího areálu odcházejí. Po celou dobu budou mít nasazenou roušku.

Všichni žáci, kteří se budou vzdělávat distančně, mají obědy na dané dny odhlášené. Pokud bude žák mít zájem o obědy, musí zákonný zástupce nejlépe během dneška (9.10.2020) zavolat do kanceláře ŠJ – 321 697 073, pokud se nedovolají, mohou volat do ředitelny školy – 321 697 228 do 14.00 hodin.

Následující podzimní prázdniny jsou dle nařízení vlády prodloužené na 26.10. – 30.10.2020.

 

                                                                                      Mgr. Lenka Rosensteinová, ředitelka školy

← zpět na seznam článků