Záskok po dobu nemoci

26.09.2022

Škola hledá učitele  (záskok po dobu nemoci) na výuku českého jazyka a dějepisu na 22 hodin týdně.

Bližší informace na tel.: 321 697 228. Kontaktní e-mail: reditelna@zskncl.cz.

Dopravní výchova 4.AD

22.09.2022

Tento týden se děti ze 4.A a 4.D zúčastnily dopravní výchovy v nedalekých Říčanech. Děti se rozdělily podle tříd na dvě skupiny, první z nich strávila své ráno na kolech a trénovala si jízdu v improvizovaném provozu. Děti si zde zkusily jízdu s veškerými dopravními předpisy, ale i jízdu zručnosti. Poté si skupiny svá stanoviště proměnila, takže děti z dopravního hřiště přecházely na výuku. Zde se děti potrénovaly ve znalosti dopravního značení a zkoušely si i různé situace na křižovatkách. Děti si procvičily vše potřebné, aby byly na jaře připravené na další návštěvu a mohly se stát právoplatnými cyklisty i s řidičských průkazem.

Výlet do Vodního domu v Hulicích

18.09.2022

Ve čtvrtek 15. září se třídy 4. B a 4. C vydaly k vodní nádrži Švihov na výlet s výukovým programem. Jelikož voda přitahuje vodu, celé dopoledne propršelo a výukový program byl zvenku přemístěn do interiéru Vodního domu. To ale nebylo vůbec na škodu a s programem Trampoty bolena Bolka jsme se dozvěděli hodně o živočiších žijících u vody místní největší evropské vodní nádrže, nakrmili jsme raky v hmatovém akváriu a měli zajímavé zážitky z vnitřní expozice.

Dopravní výchova 4.BC

14.09.2022

V pondělí 12.září se žáci tříd 4.B a 4.C zúčastnili dopravní výchovy v Říčanech. Teoretickou výuku doplnili praktickou zkouškou na dopravním hřišti. Na fotkách můžete vidět, že je to opravdu bavilo. Snad z nich jednou vyrostou dobří řidiči, kteří budou skvěle ovládat dopravní předpisy :-)

První školní den prvňáčků

01.09.2022

První školní den dorazilo do čtyř prvních tříd 91 prvňáčků. Seznámili se se svými třídními učitelkami, novými spolužáky a prohlédli si vyzdobené třídy. Prvňáčky přivítali i zástupci Města Kostelec nad Černými lesy.

Přejeme našim novým žáčkům, ať se jim ve škole líbí a těší se do ní.

Změna ceny obědů ve školní jídelně

29.08.2022

Od 1.9.2022:

děti do 10 let      28,-

10 – 15 let         32,-

děti nad 15 let    40,-

zaměstnanci       43,-

cizí strávníci       80,-

Umístění tříd, zvonění

Umístění tříd ve školním roce 2022-2023

První týden prvňáčků

23.08.2022

Třídy 1.A a 1.B jsou umístěny v kontejnerové škole, třídy 1.C a 1.D v budově školní jídelny (1.C v 1. patře, 1.D v 1. přízemí).

První den navštíví první třídy zástupce města a prvňáčky pozdraví, ve třídách bude přítomen fotograf, který bude děti fotit v lavicích.

Organizace začátku školního roku (2. - 9. třídy)

23.08.2022

Vyučování na začátku školního roku pro 2.-9. třídy:

Umístění dětí ze zvláštního zápisu do tříd / Розміщення дітей із спеціального набору в класи

25.07.2022

Umístění dítěte do třídy najdete v příloze. Rodiče, kteří žádali o přijetí dítěte po zvláštním zápisu, budou informováni o přijetí / nepřijetí  a případném umístění do třídy e-mailem.

Розташування дитини по класу ви можете знайти в додатку. Батьки, які подали заяву про зарахування дитини після спеціальної реєстрації, будуть проінформовані про зарахування/незарахування та можливе розміщення в класі електронною поштою.