Sportovní den mládeže

Vážení přátelé v Kostelci nad Černými lesy,

zasíláme Vám elektronickou pozvánku na 2. ročník semifinálového postupového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v Kostelci nad Černými lesy včetně textového příspěvku k publikaci.

Popis akce:

1. ročník semifinálového postupového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV v Kostelci nad Černými lesy se uskuteční ve čtvrtek 20.4.2023 od 10 hod ve sportovní hale. V současnosti se jedná o největší sportovní projekt pro děti a mládež v 250 obcích České republiky. Soutěž se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sportovní agentury, Ministerstva pro místní rozvoj a Středočeského kraje.

Účastníci turnaje soutěží nejprve společně v 5 sportovních aktivitách (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), kdy následně nejúspěšnější finalisté z Kostelce nad Černými lesy obdrží nominaci na prosincové Národní finále v Kladně. Právě zde budou nominovaní hráči z Kostelce nad Černými lesy soupeřit o pozici národního vítěze a o putovní zlatý pohár TAJV pro ZŠ Kostelec nad Černými lesy.

Sportovní akce TAJV v Kostelci nad Černými lesy je realizována za podpory ZŠ Kostelec nad Černými lesy

Mgr. Jan Váňa

Organizátor soutěže

www.tajv.cz

Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na společné sportovní shledání.

Krásný zbytek dne.

TAJV, z. s.