Spolupráce SK Vyžlovka se ZŠ Kostelec


13.02.2020

Tým SK Vyžlovka navázal oficiální spolupráci se Základní školou Kostelec nad Černými lesy. Spolupráce se týká zajištění ukázkových hodin tělesné výchovy trenéry SK Vyžlovka, koordinaci a konzultaci při zajišťování náplně hodin tělesné výchovy a případně pro pohybové aktivity v družině. Pro pedagogy SKV nabízí přípravu a aktualizaci databáze nejen pohybových her a cvičení, rozsáhlou knihovnu pro případné vzdělávání a další činnosti.

Spolupráce SK Vyžlovka se ZŠ Kostelec

V rámci této spolupráce bude rovněž otevřen v tělocvičně ZŠ kroužek pohybových her pro nejmenší s cílem smysluplné využití volného času a zažehnout v dětech lásku k pohybu a sportu jako takovému. V plánu je další rozšiřování nabídky kroužků pohybových aktivit v závislosti na uspokojení poptávky. Většina hráčů týmu SK Vyžlovka absolvuje povinnou školní docházku právě v ZŠ Kostelec a je tedy logické, že tyto dvě instituce navazují spolupráci. Společným cílem je vychovat slušné, zdravě sebevědomé, kreativní a vzdělané lidi s pozitivním a aktivním přístupem ke sportování. V rámci SK Vyžlovka bude pravidelně kontrolován vzdělávací proces hráčů a v případě problémů s prospěchem bude i v rámci sportovního oddílu toto s dotyčným hráčem a ve spolupráci se ZŠ aktivně řešeno. Nejsme jen ti, co kopou do míče, ale jde nám o komplexní a trvalý rozvoj našich hráčů. SK Vyžlovka má ambice se stát hlavní hybnou silou v pohybové přípravě mládeže v regionu s ohledem na aktuální trendy, které vedení mládeže SK Vyžlovka kontinuálně sleduje, spoluvytváří a chce v rámci osvětové činnosti šířit dále.

Fotogalerie / Spolupráce SK Vyžlovka se ZŠ Kostelec


← zpět na seznam článků