Prosinec 2022 ve školní družině

Měsíc prosinec byl ve znamení zimních radovánek a těšení se na Ježíška.

Prosinec 2022 ve školní družině

S dětmi jsme si připomněli tradice a zvyky Vánoc. Prohlédli jsme si vánočně vyzdobené náměstí a zámek, obdivovali překrásné betlémy.

Hlavní aktivitou byly vánoční dílničky, kde děti vyráběly přáníčka a dárky pro své blízké a seniory z domova v Olešce. Mnoho radosti jistě udělají andělé, medové perníčky, svícínky, obrázky malované na dřevo, ozdoby na stromeček a řetězy.

Jako každý měsíc jsme všichni společně sportovali, jak při pohybových a míčových hrách v tělocvičně, tak i při zimních radovánkách na školní zahradě a v přilehlém lesoparku nebo při vánočním turnaji v kuželkách v sokolovně.

Vyvrcholením pravidelného nácviku zpěvu bylo vystoupení pro rodiče v kapli sv. Vojtěcha s názvem „Andělské zpívání“.

V posledních prosincových dnech probíhaly vánoční besídky.

Fotogalerie / Prosinec 2022 ve školní družině