Projektový den k svátku 17. listopad ve 3.C


20.11.2023

Ve čtvrtek 16. listopadu proběhl ve třídě 3. C projektový den k svátku 17. listopad. Cílem dne bylo seznámení žáků s událostmi pojícími se s tímto významným dnem, a to přiměřeně k jejich věku. Děti se prostřednictvím pracovních listů, vyprávění a krátkého videa seznámily s významnými osobnostmi a symboly. 

Projektový den k svátku 17. listopad ve 3.C

To vše vedlo zábavnou a hravou formou děti k pochopení, proč se dne 17. listopadu slaví státní svátek Den boje za svobodu a demokracii. Zazněly také písně Karla Kryla a Marty Kubišové, které některé děti dokonce znaly. Výstupem našeho projektového dne byly plakáty se symboly a hesly, na kterých děti usilovně a s nadšením ve skupinkách pracovaly. 

Fotogalerie / projektový den Prokopová


← zpět na seznam článků