Mikuláš ve škole

08.01.2024

Mnohaletou tradicí je v naší škole projekt „Mikuláš ve škole“. Tentokrát se toho zhostili žáci 8.C a tři žáci z 9.B pod mým vedením. Pro děti prvního – čtvrtého ročníku byl připraven malý balíček, který děti dostaly od Mikuláše, anděla a čerta za básničku nebo písničku.

Mikuláš ve škole

Některé třídy byly na Mikuláše připravené a básničky nebo písničky měly nacvičené. V některých třídách improvizovali. Čerti si ani tentokrát nikoho neodnesli. A andílci, když viděli v dětských očích strach z čerta, tak hned zakročili a ujali se dětí. Do tříd vnesli Mikulášové a jejich „společníci“ nejen dobrou pohodu, ale i předvánoční atmosféru, na kterou se všichni velmi těšili. Ráda bych tímto poděkovala mé třídě 8.C a žákům z 9.B M. Buriánkovi, P. Pivoňkovi a A. Nogolovi za pomoc a skvělou atmosféru a zážitek, který dětem připravili. I kostýmy si samy zařídili.

Mervardová

Fotogalerie / Mikuláš 23