Den dětí 1.D


06.06.2021

Už týden před Dnem dětí jsme si u nás v kontejneru všichni plánovali, jak si užijeme den plný her a pohody. Hned ráno jsme vyrazili na fotbalové hřiště, kde se uskutečnil fotbalový zápas mezi třídami 1.D, 2.A a 2.B. Všichni fotbalisti předváděli velmi slušné výkony. Zapojily se i holčičky, které svým umem na hřišti překvapily ostatní. Nelze nezmínit roztleskávačky týmu, choreografie byla dokonalá. 

Den dětí 1.D

Odměny na děti čekaly ve škole, kde se konal i největší vrchol celého dne. Díky starším spolužákům pod vedením pana učitele Tomáše Tihelky, kteří upravili okolí trampolíny, mohly třídy kontejneru rozvíjet své pohybové schopnosti právě na nafouknuté trampolíně. Některé děti využily hry s kuželkami, stavěly hrady v písku, malovaly křídami na chodníku, hrály míčové hry atd. Bohužel dopoledne uteklo příliš rychle. Slíbili jsme si tedy, že do konce školního roku ještě trampolínu s dětmi využijeme. Je báječné být zase ve škole!

Fotogalerie / Den dětí 2021 1.D


← zpět na seznam článků