Rozloučení se školním rokem


26.06.2026

Vážení rodiče, vážení přátelé školy, milé žákyně a milí žáci,

máme za sebou velmi zvláštní a velmi náročný rok. Před vámi všemi se otvírají dva měsíce zaslouženého odpočinku. Chtěla bych vám - dětem i rodičům popřát krásné prázdniny plné sluníčka, radostných chvilek a hlavně zdraví. Načerpejte co nejvíc sil. Moc bych si přála, aby další školní rok byl klidnější.

 

Díky patří i našim sponzorům a přátelům školy za spolupráci a pomoc. I vám přeji co nejkrásnější dovolené a co nejvíc milých chvilek strávených s vašimi nejmilejšími.

Našim deváťákům přeji co nejvíce úspěchů v dalším životě. Věřím, že z vás budou jednou úspěšní studenti, šikovní řemeslníci, dobří odborníci a my i vaši rodiče z vás budou mít jen a jen radost.

Opatrujte se a v září na shledanou.

Lenka Rosensteinová, ředitelka školy

← zpět na seznam článků