Díky patří i našim sponzorům a přátelům školy za spolupráci a pomoc. I vám přeji co nejkrásnější dovolené a co nejvíc milých chvilek strávených s vašimi nejmilejšími.
Našim deváťákům přeji co nejvíce úspěchů v dalším životě. Věřím, že z vás budou jednou úspěšní studenti, šikovní řemeslníci, dobří odborníci a my i vaši rodiče z vás budou mít jen a jen radost.
Opatrujte se a v září na shledanou.
Lenka Rosensteinová, ředitelka školy




