KMD 27.5.2024 Divadlo na Vinohradech – Past na myši


10.06.2024

Poslední představení, které nás s dětmi čekalo, bylo v Divadle na Vinohradech. Jednalo se o večerní představení PAST NA MYŠI – Agatha Christie. Hráli: Aneta Krejčíková, Viktor Javořík, Ondřej Kraus, Petr Matyáš Cibulka, Regina Rázlová, Sára Rychlíková, Aleš Procházka, Otakar Brousek ml. Dle reakce dětí to bylo velmi zajímavé představení a nikdo do poslední chvíle nevěděl, kdo je podezřelý, i když tipovaly, tak jejich tipy byly špatné. Většina dětí se shodla, že toto bylo druhé nejlepší představení, na kterém jsme byli.

Já bych ráda touto cestou poděkovala p. Chvojkovi a p. Fouskovi, že byli ochotní věnovat svůj volný čas a jeli se mnou jako dozor. Dále všem dětem, i náhradníkům, které se přihlásily, jezdily a skvěle reprezentovaly naší školu. Byla a jsem na ně pyšná nejen za oblečení, ale i za chování. Nezklamaly mě a já se na ně mohla spolehnout nejen v divadle, autobuse, ale i když jsme šli na občerstvení.

Děkuji. Libuše Mervardová

Fotogalerie / KMD


← zpět na seznam článků