Důležité upozornění


10.09.2020

Od 10. září 2020 se zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének ve všech vnitřních prostorech staveb, mimo bydliště nebo místo ubytování (např. hotelový pokoj).

Ve školách a školských zařízeních podle zákona č.561/2004 Sb. se zavádí plošná povinnost nošení ochranných prostředků dýchacích cest (dále jen „rouška“). Zákaz se vztahuje pouze na společné prostory (např. chodby, záchody, školní jídelna), a to mimořádným opatřením MZd.

Žáci, zaměstnanci školy i cizí osoby pohybující se v případě neodkladné nutnosti po škole budou do školy vstupovat pouze s ochranou dýchacích cest, jinak nebudou do školy vpuštěni.

Sledujte stránky školy, je možné, že vzhledem k tomu, že nám dosud nepřišel žádný pokyn z MŠMT, budou opatření po těchto pokynech aktuálně upravována.

Děkuji za pochopení.

                                                     

Mgr. Lenka Rosensteinová

ředitelka školy

← zpět na seznam článků