Duben 2021 ve školní družině

10.05.2021

Duben byl ve školní družině plný lákavých témat a děti kvůli rotačnímu režimu pracovaly ve škole i online.

Projekt Spěchej pomalu dětem pomohl zopakovat si základní pravidla silničního provozu, dopravní značky a připomenout si, jak se vyvarovat úrazům na silnici.

Světový den Země přispěl k doplnění a prohloubení znalostí o ochraně životního prostředí a ekologii.

Rej čarodějnic patří ke každoročním a oblíbeným akcím školní družiny. Díky rodičům, kteří pomohli s přípravou kostýmů, si děti užily zábavné odpoledne plné her a soutěží.

Během dubna se děti ve školní družině také věnovaly velmi oblíbeným výtvarným a pracovním činnostem, při kterých namalovaly a nakreslily velké množství tematických obrázků a vytvořily spoustu rukodělných výrobků, které zdobí třídy, chodby budovy jídelny a modulární školy.

Při hrách na školní zahradě a vycházkách do lesoparku si děti všímaly změn v jarní přírodě.

Fotogalerie / Duben 2021 ve školní družině