MDD 2019

04.06.2019

31. května pořádali žáci 7.C a 9.A,B,C pro své mladší spolužáky z 1. – 5.ročníku tradiční zábavné dopoledne ke Dni dětí. Soutěže byly rozmístěny po celém školním areálu a všechny zaujaly. Kdo nechtěl soutěžit, opékal buřtíky a ochutnával koláčky. Celé dopoledne bylo zpestřeno hasičskými dovednostmi a ukázkami hasičské techniky, kterou si děti samy mohly prohlédnout a vyzkoušet. Velký úspěch měla ukázka cvičení s obručí „Hula hoop“. Domů odcházeli všichni spokojeni.

Hry, zábavy a soutěže by nebylo možné uskutečnit bez přispění kuchařek školní jídelny, místních hasičů a rodičů Králových z 1.B a Joskových z 2.B, kteří se svými dary podílejí na radostných zážitcích dětí.

Všem, kteří s námi takto každoročně spolupracují, děkujeme a věříme, že se i v příštím roce budou podílet na této akci.

Radost všech účastníků stojí určitě za to.

Mgr. Ivana Maříková

MDD 2019