Kurz cyklistiky 2019

04.06.2019

Kurz cyklistiky, netradičních sportů a her v přírodě se v tomto roce konal již tradičně v okolí Chlumu u Třeboně pod vedením instruktorů J. Havlíčkové, L. Dobeše, M.Šimona a J. Holuba se kurzu zúčastnilo 43 žáků z osmého ročníku. Realizační tým doplnila zdravotnice R. Kafková. Počasí nám 2 dny nepřálo a pořádně jsme zmokli. V dopoledních hodinách hráli žáci týmové hry a netradiční sporty (např. ringo, bandiéru, softball a kin-ball). Odpoledne se konaly vyjížďky po družstvech do okolí. Své dovednosti si žáci ověřili v jízdě zručnosti a v intervalovém závodě na čas. Nejlepší z chlapců v jízdě zručnosti byl Adam Viktora a z dívek Agáta Kováčiková. Nejrychlejší v časovce byl Vojtěch Budský a z dívek Viktorie Budská. Nově nabyté znalosti o kraji rybníků využili žáci v Třeboňském kvízu.

J. Havlíčková – vedoucí kurzu

Kurz cyklistiky 2019