Září 2023 ve školní družině


09.10.2023

Po prázdninách plných slunečných paprsků jsme se všichni rádi sešli, přivítali v našich družinách a první měsíc nového školního roku všem utekl jako voda.

A co jsme v září ve školní družině dělali?

Jako každý rok jsme mezi sebe přivítali čtyři třídy prvňáčků. Připomněli jsme si pravidla slušného a bezpečného chování nejen v družině a ve školní jídelně, ale i při sportování a vycházkách.

Zavzpomínali jsme na prázdninová dobrodružství a nejkrásnější zážitky nakreslili a vystavili na chodbách naší školy. Začali jsme nacvičovat na pěvecké vystoupení, které se bude konat v zámecké kapli. V odděleních jsme si četli, povídali, hráli, malovali, tvořili i modelovali.

Teplé a slunečné počasí nám dovolilo trávit část odpoledne při hrách na zahradě a hřišti v našem školním areálu, sportovat a soutěžit na multifunkčním hřišti u Smíchovského rybníku a vydávat se na vycházky do okolních lesů.

Fotogalerie / Září 2023 ve školní družině


← zpět na seznam článků