Výuka 1. a 2. tříd od 18.11.2020


12.11.2020

Všeobecné informace MŠMT k provozu škol a školských zařízení:

https://koronavirus.edu.cz/files/informace-k-provozu-skol-a-skolskych-zarizeni-od-18-11-2020.pdf

Informace k provozu ZŠ Kostelec NČL od 18.11.2020:

1. a 2. třídy budou fungovat po celou dobu pobytu dětí ve škole ve svých kmenových třídách (výjimky jsou jen společný přechod na oběd a zpět a řízený pobyt venku v době výuky nebo v době odpoledních aktivit ve školní družině). Po celou dobu pobytu ve škole používají děti roušky (výjimky budou jen doby svačiny a oběda. Na každý den mají děti z domova dvě roušky a sáček na roušky. Do školy vstupují v roušce. Větrání tříd bude probíhat o přestávkách i během vyučovacích hodin. Ve škole budou dodržována ostatní hygienická nařízení jako před krizovými opatřeními.

Ranní družina bude fungovat od 7 – 7.55. Ve středu 18.11. bude ranní družina v každé kmenové třídě 1. a 2. ročníku. Od čtvrtka 19.11. bude fungovat ranní družina jen pro děti, které zákonní zástupci přihlásí k ranní družině do středy 18.11. do 11 hodin třídnímu učiteli – mail, telefon.

Vstup do školy (děti, které nebudou v ranní družině) 1.A, 1.B, 2.C a 2.D jako obvykle. Kontejnerové třídy vyzvednou třídní učitelky 18.11. před kontejnerovou školou, další dny po domluvě s třídní učitelkou.

Školní družina bude v kmenových třídách, děti se nebudou přemísťovat. Jen 2.C bude mít z provozních důvodů školní družinu ve třídě 4.B. V každé třídě bude ŠD navazovat na výuku podle standardního rozvrhu. Školní družina bude fungovat do 16.30. Rodiče předají 18.11. prostřednictvím notýsků ŠD zprávu paním vychovatelkám o tom, jak budou děti ŠD využívat od pondělí do pátku.

Oběd - vaří se jeden druh oběda a každý zájemce o stravování si musí požadované obědy sám přihlásit prostřednictvím internetových stránek nebo e-mailem (novakova.jidelna@seznam.cz), popřípadě v kanceláři školní jídelny či telefonicky (321697073). Další informace:

https://www.zskncl.cz/clanky/detail/dulezite-oznameni-skolni-jidelna-2020-11-12

Na oběd přechází každá třída společně v době pobytu ve ŠD. Skupiny se nebudou mísit.

← zpět na seznam článků