Školní rok je za námi…


28.06.2024

Další školní rok končí a škola za chvíli utichne, ale to neznamená, že se v ní nic nebude dít.

Třídy se pomalu ale jistě budou připravovat na své žáky, od září se v naší škole bude potkávat již 970 dětí. Budou probíhat různé opravy a malování po budově, oprava střechy nad výdejnou školní jídelny, chystáme se opravit trampolínu a další nutné akce…

Ale to pro vás teď není podstatné. Důležité je, abyste si vy - děti i vy - moje kolegyně a kolegové užili co nejkrásnější prázdniny plné odpočinku, pohody, sluníčka, krásných chvilek a kouzelných zážitků. Věřím, že se na začátku školního roku sejdeme plni sil, zdraví, elánu a odpočinutí. Doufám, že příští školní rok bude pro nás všechny úspěšný, že společně zvládneme všechna úskalí, která nám školní život přichystá.

Díky patří i rodičům našich žáků za spolupráci. I vám přeji co nejkrásnější dovolené a co nejvíc milých chvilek strávených s vašimi nejmilejšími - vašimi dětmi.

                                                                   

Lenka Rosensteinová, ředitelka školy

← zpět na seznam článků