Přespávačka třídy 3.A ve škole


04.06.2024

Žáci třídy 3.A zažili nezapomenutelnou noc ve škole, plnou adrenalinu díky soutěži „dětský železňák“ a odvahy při noční bojovce v potemnělé škole.

Přespávačka třídy 3.A ve škole

Celá akce začala v pátek 31. května 2024 večer soutěží „dětský železňák“, což je soutěž založená na motivu disciplíny požárního sportu TFA, která simuluje skutečnou práci hasičů při zásahu. Vzhledem k počasí soutěž neprobíhala venku, ale v budově školy.

Po soutěži a odpočinku následovala „noční bojovka“ v hlavní budově školy. Cílem bojovky bylo postupně po skupinkách projít celou trasu vyznačenou šipkami a po cestě zapisovat odpovědi na otázky do soutěžní karty a zjistit výslednou tajenku. Celá bojovka byla samozřejmě po tmě, pouze se svítilnami, v liduprázdné školní budově.

V sobotu ráno již zbývalo jen zabalit si své věci a potom již přišli rodiče.

Děkujeme za zapůjčení materiálu na soutěž dětský železňák od SDH Kostelec nad Černými lesy.

Fotogalerie / Přespávačka třídy 3.A ve škole (2024)


← zpět na seznam článků