Linky umění - umění na dotek

11.12.2023

Ve dnech 7.- 8. 12. 2023 se na naší škole konalo druhé setkání žáků s významnými českými výtvarníky. Projekt již známe pod názvem Linky umění- umění na dotek. Program je koncipován jako tvůrčí dílna, kde děti pod dozorem těchto umělců tvoří. Žákům byl také umožněn vhled do profesí týkajících se oblasti výtvarného umění. Akce se opět vydařila a naši nadaní žáci se mohou pyšnit vynikajícími výtvarnými díly.
Kromě výtvarníků, kteří tu byli v minulém roce, jsme mohli uvítat i umělce nové. Připomeňme si zde jména některých z nich: Mgr. Alexandra Koláčková, MgA. Aneta Filipová, prof. Ak.mal. Jiří David, MgA. Dan Trantina.
Věříme, že se v příštím školním roce opět sejdeme a budeme pokračovat ve spolupráci.

Linky umění - umění na dotek

Fotogalerie / LINKY UMĚNÍ- UMĚNÍ NA DOTEK