Dnešní datum: 19. 11. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Ke stažení | Odkazy |
  Kontaktkulatý roh

Administrace Nová galerie

Používáme phpRS

* Projekty dokončené v roce 2018
Vydáno dne 15. 11. 2018 (414 přečtení)

Rekonstrukce a vybavení pracovny pracovních činností – dílny ve stávající budově ZŠ (přístavba)
Výzva MAS Podlipansko - IROP - 1.3 VZDĚLÁVÁNÍ
68. Výzva - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávánía celoživotní učení - integrované projekty CLLD
Výše dotace: 1 424 326,45
Spoluúčast: 74 964,55
Předpokládané datum ukončení: 31.12.2018
Cílem projektu je pořízení vybavení do školní dílny a skladu za účelem zvýšení kvality vzdělávání (a vzdělanosti) ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích: technické a řemeslné obory a práce s digitálními technologiemi.
Projekt umožňuje využívat při výuce moderní pomůcky a didaktickou techniku. V učebně budou probíhat hodiny světa práce. Součástí projektu je zpřístupnění upravené dílny mimoškolním aktivitám.
V blízkosti budovy školy budou provedeny úpravy prostranství (zeleň) v rozsahu 375 m².
Projekt zahrnuje dobudování moderní, komplexní a bezpečné školní sítě LAN, která umožní pokrytí školního areálu kvalitním připojením k internetu a k službám vnitřní sítě pro zaměstnance i žáky školy. Dále také drobné stavební práce, rekonstrukci elektroinstalace, vodoinstalace, podlah, výmalbu.
Cílovou skupinou projektu jsou žáci školy včetně žáků s SVP, sociálně vyloučených i ohrožených sociálním vyloučením a pedagogičtí pracovníci.
Na realizaci projektu byla poskytnuta finanční podpora Evropské unie.

Odborné pracovny pro inovaci výuky
46. Výzva IROP – INFRASTRUKTURA ZÁKLADNÍCH ŠKOL
Výše dotace: 4 960 852,-
Spoluúčast 10% a neuznatelné náklady hradí škola z vlastních zdrojů
Předpokládané datum ukončení: 31.12.2018
Cílem projektu jsou stavební úpravy a pořízení vybavení do 4 odborných učeben (učebna chemie, fyziky, přírodovědná učebna a jazyková učebna) a jedné laboratoře (laboratoř chemie) za účelem zvýšení kvality vzdělávání (a vzdělanosti) ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích. Součástí projektu je zajištění konektivity školy a úpravy prostranství (zeleň).
Projekt podporuje přírodovědné a jazykové vzdělávání na škole, díky čemuž dojde ke zkvalitnění výuky, a to prostřednictvím stavebních úprav a nově pořízeného zařízení a vybavení. Rozšíření přístrojové a technologické základny má zvýšit motivaci ke studiu a získání přírodovědných a jazykových kompetencí. Projekt má zvýšit zájem žáků o studium v oborech, které zaměstnavatelé poptávají a jsou klíčové pro konkurenceschopnost.
Na realizaci projektu byla poskytnuta finanční podpora Evropské unie.
Další školy zapojené do projektu: Mateřská škola Kostelec nad Černými lesy, Mateřská škola Kozojedy, ZŠ bratří Fričů Ondřejov a Gymnázium Český Brod

( Celá zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )

Radosti Starosti

Novinkykulatý roh
22.10.2019: Třídní schůzky
Třídní schůzky se konají 7.11.2019 v kmenových třídách.

22.10.2019: Přijmeme učitele
Přijmeme učitele matematiky od února 2020.

Pomáhají nám...kulatý roh