Dnešní datum: 14. 12. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Ke stažení | Odkazy |  
  Kontaktkulatý roh
ZŠ Kostelec nad Černými lesy
nám. Smiřických 33
PSČ 281 63

Telefon:
ředitelna 321 697 228,
321 613 231,
321 697 595
jídelna 321 697 073,
321 613 248
družina 321 697 223,
321 613 248
školní psycholog 739 572 052

Další kontakty
Fax:
321 613 232
Datová schránka
ID schránky:
544mnn6

reditelna@zskncl.cz

  kulatý roh

  Menukulatý roh
Hlavní stránka
Virtuální prohlídka školy
O škole
Prevence
Školská rada
Zápisy ze ŠR
Rada žáků
Jídelna
Školní družina
Kroužky
Akce
Projekty
Projekt LES
Budoucí prvňáčci
Přijatí žáci
Suplování
Úspěchy
Sport
Dopravní výchova
Akce tříd
Fotogalerie

  Kroužkykulatý roh

  Zřizovatelkulatý roh

  Oblíbenékulatý roh
Jídelníček
 Seznam kroužků
Časopis Školní Svět
Zvonění
Měsíční plán
Organizace školního roku
Seznam učitelů
Rozmístění tříd


pilotní škola kin-ballu

  Náhodný obrázekkulatý roh
Akademie 2005 - 5
Školní Akademie 2005
zobrazení: 2482
známka: 0

  ProŠkolykulatý rohObčanské sdružení Modré dveře

  Serviskulatý roh
Administrace Nová galerie

Používáme phpRS   

* Školní rok končí a máme tady prázdniny ...
Vydáno dne 30. 06. 2018 (413 přečtení)

Další školní rok je ukončen a před námi se otvírají dva měsíce zaslouženého odpočinku. V tento okamžik bych chtěla za všechny své kolegy, děti, ale hlavně za sebe poděkovat všem sponzorům a přátelům naší školy za ochotu, materiální či finanční podporu, ale i osobní pomoc při letošních náročných akcích, pořádaných naší školou. Věřím, že i nadále zůstanou příznivci a doslova „přáteli naší školy“.

Škola utichla, ale to neznamená, že se v ní nebude nic dít.

Třídy se budou pomalu ale jistě připravovat na své žáky, budou probíhat nutné opravy a malování po budově a jiné úpravy.

Velkou zkouškou byla oprava podlah učeben i chodby (včetně vodovodních rozvodů) ve druhém patře staré budovy do náměstí, která probíhala za provozu školy. Tyto práce budou během prázdnin dokončeny a díky tomu se čtyři třídy v září mohou nastěhovat do učeben, kde již nebudou podlahy v bezpečnostně nevyhovujícím stavu. Příští rok budeme, aspoň doufám, v těchto nutných opravách pokračovat i v 1. patře staré budovy. Ale tím snad nebude vše končit. Naše škola je již 117 let stará dáma, která stále čeká na dokončení své rekonstrukce a celoroční provoz jí dává každý rok pořádně zabrat.

Také naše zahrada se bude chystat na další úpravy - svah kolem přístavby včetně kanalizace kolem budovy je nutné upravit po stavbě kontejnerové školy, terénní úpravy centrálních prostor zahrady čekají jen na příznivější počasí.

V brzké době by nás měla čekat oprava římsy včetně okapů a dešťových svodů v zadní části hlavní budovy školy směrem k "sodovkárně". Kanalizace ve školním dvoře a v prostorách šaten tělocvičny by si také zasloužila úpravy, které by příště nedovolily přívalovým srážkám napáchat takové škody, jaké vznikly v letošním roce, a které se zcela jistě budou bez úprav neustále opakovat.

Velkou výzvou pro nás stále je dokončení realizace projektu "Vybudování odborných pracoven chemie, fyziky, pěstitelství a malé jazykovky" v rámci dotační žádosti z programu IROP a dokončení rekonstrukce školních dílen z dotačního programu MAS Podlipansko.

Nemalým úkolem je příprava učeben pro první třídy, které letos budou čtyři - dvě opět umístěné v budově školní jídelny, dvě třídy budou v kontejnerové škole v areálu.

Školní rok 2018 - 2019 budeme zahajovat s 32 třídami a předpokládaným počtem 800 žáků. Počtem 800 žáků vše ale nekončí. Současný nárůst počtu žáků v naší oblasti bude dle demografů pokračovat ještě několik let.

Výčet nutných oprav a úprav školy by mohl být dlouhý.

Ale to pro vás teď není podstatné. Důležité je, abyste si vy - děti i vy - moje kolegyně a kolegové užili co nejkrásnější prázdniny plné odpočinku, pohody, sluníčka, krásných chvilek a kouzelných zážitků. Věřím, že se na začátku školního roku sejdeme plni sil, zdraví, elánu a odpočinutí. Doufám, že příští školní rok bude pro nás všechny úspěšný, že společně zvládneme všechna úskalí, která nám školní život přichystá.

Díky patří i rodičům našich žáků za spolupráci. I vám přeji co nejkrásnější dovolené a co nejvíc milých chvilek strávených s vašimi nejmilejšími - vašimi dětmi.

Lenka Rosensteinová, ředitelka školy


( Celá zpráva | Informační e-mailVytisknout článek )


Radosti Starosti


  Novinkykulatý roh
22.10.2019: Třídní schůzky
Třídní schůzky se konají 7.11.2019 v kmenových třídách.

22.10.2019: Přijmeme učitele
Přijmeme učitele matematiky od února 2020.

  Pomáhají nám...kulatý roh