Dnešní datum: 19. 01. 2020   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Ke stažení | Odkazy |  
  Kontaktkulatý roh
ZŠ Kostelec nad Černými lesy
nám. Smiřických 33
PSČ 281 63

Telefon:
ředitelna 321 697 228,
321 613 231,
321 697 595
jídelna 321 697 073,
321 613 248
družina 321 697 223,
321 613 248
školní psycholog 739 572 052

Další kontakty
Fax:
321 613 232
Datová schránka
ID schránky:
544mnn6

reditelna@zskncl.cz

  kulatý roh

  Menukulatý roh
Hlavní stránka
Virtuální prohlídka školy
O škole
Prevence
Školská rada
Zápisy ze ŠR
Rada žáků
Jídelna
Školní družina
Kroužky
Akce
Projekty
Projekt LES
Budoucí prvňáčci
Přijatí žáci
Suplování
Úspěchy
Sport
Dopravní výchova
Akce tříd
Fotogalerie

  Kroužkykulatý roh

  Zřizovatelkulatý roh

  Oblíbenékulatý roh
Jídelníček
 Seznam kroužků
Časopis Školní Svět
Zvonění
Měsíční plán
Organizace školního roku
Seznam učitelů
Rozmístění tříd


pilotní škola kin-ballu

  Náhodný obrázekkulatý roh
Akademie 2007 - 4
Akademie 2007
zobrazení: 1762
známka: 0

  ProŠkolykulatý rohObčanské sdružení Modré dveře

  Serviskulatý roh
Administrace Nová galerie

Používáme phpRS   

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 49 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-49|

* Školní rok je za námi
Vydáno dne 30. 06. 2016 (991 přečtení)

Další školní rok končí a já bych v tento okamžik za všechny své kolegy, děti, ale hlavně za sebe chtěla poděkovat všem sponzorům a přátelům naší školy za ochotu, materiální, či finanční podporu, ale i osobní pomoc při letošních náročných akcích, pořádaných naší školou. Díky jejich pomoci se podařilo uskutečnit veliké množství akcí a zrealizovat nápady, které přispěly ke zpříjemnění prostorů školy a zahrady, ale i pobytu našich dětí na škole. Věřím, že i nadále zůstanou příznivci a doslova „přáteli školy“.

Škola v pátek utichne, ale to neznamená, že se v ní nic nebude dít.( ZŠ Kostelec | Celá zpráva... | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * Vánoční přání
Vydáno dne 17. 12. 2015 (889 přečtení)


Dočkali jsme se, máme za sebou další rok a za pár dní jsou tu opět Vánoce, čas rodinných setkání, radosti z dárečků, čas porozumění, slibů, předsevzetí a nadějí...

Právě v tyto dny by se měl každý z nás zastavit v předvánočním shonu a pomyslet na lidi, kteří ho obklopují a jejichž přítomnost snad během roku ani nevnímá.

( Celý článek... | Autor: Lenka Rosensteinová | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * Vánoční přání
Vydáno dne 19. 12. 2014 (1173 přečtení)


Za pár dní jsou tu opět Vánoce, ten krásný čas rodinných setkání, radosti z dárečků, čas porozumění, slibů a předsevzetí...

Chtěla bych v tento adventní čas poděkovat všem svým paním učitelkám a pánům učitelům za náročnou práci a trpělivost, kterou při ní každodenně projevují. Ve volných dnech odpočívejte a sbírejte síly na další, určitě neméně náročný rok. Prožijte Vánoce plné štědrosti, pohody, lásky a klidu se svými nejbližšími.( Celý článek... | Autor: Lenka Rosensteinová | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * Vánoční přání
Vydáno dne 20. 12. 2013 (1243 přečtení)

Další rok končí. Utekl jak voda - rok pro někoho úspěšný hodně, pro někoho méně, pro někoho šťastný, pro druhého s mnohými problémy.

Právě v tyto dny by se měl každý z nás zastavit v předvánočním shonu a pomyslet na lidi, kteří ho obklopují a jejichž přítomnost snad během roku ani nevnímá. Já bych chtěla v tento čas poděkovat všem svým paní učitelkám a pánům učitelům za náročnou a mnohdy zcela vyčerpávající práci. O svátcích odpočívejte, alespoň na těch pár dní zanechte shonu a užívejte si co nejvíc svých nejbližších.

( Celý článek... | Autor: Lenka Rosensteinová | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * Prázdniny končí, nový školní rok začíná...
Vydáno dne 30. 08. 2013 (1715 přečtení)

Jsou poslední dny volna, v pondělí naše škola zase po dvou měsících ožije a její dveře se otevřou pro téměř sedm stovek dětí, kterým bych chtěla popřát úspěšné zahájení školního roku a během celého roku co nejvíce klidu a spokojenosti.

Spolu se staršími žáky se do školy chystá i 107 prvňáčků. Doufám, že se jim ve škole bude líbit a co nejdříve tu najdou mnoho kamarádů, kteří jim kdykoli ochotně pomohou a poradí. Jejich maminkám, tatínkům, babičkám i dědům přeji, aby se škola stala jejich přítelem a se svými malými školáky si užili co nejvíce radostí z menších či větších úspěchů.

Vám, milé kolegyně a kolegové, přeji co nejpevnější nervy. Doufám, že Vám Vaše náročná práce bude přinášet co nejvíce uspokojení a radosti.

( Celý článek... | Autor: Lenka Rosensteinová | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * Tak konečně jsou tady...
Vydáno dne 04. 07. 2013 (1857 přečtení)

Další školní rok uběhl jako voda a před našimi žáky se otvírají dva měsíce více či méně zaslouženého odpočinku.
Škola utichla, ale to neznamená, že se v ní nic neděje.
Třídy se pomalu ale jistě připravují na své žáky, probíhají nutné opravy a malování po budově, chystáme se na dlouho očekávané připojení na kanalizaci. Také naše zahrada se chystá na další úpravy - svah kolem přístavby, demolice staré zdi vedle současného provizorního hřiště, plot k panu Majerovi, úprava našeho "nového" pozemku, kde by snad konečně v budoucnu mělo stát nové hřiště, na které již máme vypracovanou studii a zahájili jsme stavební řízení. Chybí už jen peníze.......

( Celý článek... | Autor: Lenka Rosensteinová | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * Vánoční přání
Vydáno dne 21. 12. 2012 (1283 přečtení)

Máme za sebou další rok. Utekl jako voda, pro někoho byl úspěšný, někomu přinesl mnoho starostí a problémů.

Chtěla bych v tento předvánoční čas poděkovat všem svým paním učitelkám a pánům učitelům za náročnou práci a trpělivost, kterou při ní každodenně projevují. Ve volných dnech odpočívejte a sbírejte síly na další, určitě neméně náročný rok. Aspoň těch pár dní se věnujte svým nejbližším a vychutnávejte vánoční pohodu.

( Celý článek... | Autor: Lenka Rosensteinová | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * Konec roku je tady
Vydáno dne 30. 06. 2012 (1462 přečtení)

Školní rok 2011 - 2012 je v samém závěru, celá škola se chystá na prázdninový provoz a před našimi žáky se pomalu otvírají dva měsíce více či méně zaslouženého odpočinku.

Jejich odchodem i v naší škole nastává ticho a klid. Ticho a klid, který se rozhostí po chodbách je ale jen zdáním...

Jsme školou spádovou, téměř polovička našich dětí dojíždí z 11 obcí v okolí Kostelce. Naše škola je již více než 110 let stará dáma, stále čeká na dokončení své rekonstrukce a běžný celoroční provoz jí dává pořádně zabrat. Není se co divit. Navštěvuje ji 600 dětí a od září jich bude dokonce asi 620. Další roky očekáváme podobný nárůst počtu žáků. Kromě dětských obyvatel má naše škola i více než 60 zaměstnanců.

( Celý článek... | Autor: Lenka Rosensteinová | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * Okna pro školu
Vydáno dne 29. 06. 2012 (1305 přečtení)

Projekt Okna pro kosteleckou školu byl ukončen. Přístavba školy získala nová okna, izolaci, novou fasádu. Dotace z Fondu rozvoje měst a obcí Středočeského kraje činila 3,7 milionu korun.


( Celý článek... | Autor: ZŠ Kostelec | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * Vánoční zastavení
Vydáno dne 20. 12. 2011 (1261 přečtení)

Opět končí jeden rok - rok pro někoho úspěšný, pro někoho méně úspěšný, pro někoho šťastný, pro druhého s mnohými problémy.

Já bych v tento čas chtěla poděkovat všem svým paní učitelkám a pánům učitelům za náročnou a vyčerpávající práci. Ve volných dnech odpočívejte, nabírejte síly na další neméně náročný rok. Užijte si svých nejbližších, vychutnávejte vánoční pohodu. Chci poděkovat i všem dalším lidem, bez kterých by chod naší školy byl nemyslitelný - paní uklízečkám a paní kuchařkám, paní sekretářce, panu ekonomovi, panu údržbáři i paní Kurelové v krámku. Velmi si Vaší práce vážím.

Do roku 2012 Vám všem přeji co nejvíc zdraví, štěstí, pohody, pracovních a osobních úspěchů.

Vám, děti, přeji, aby pod stromečkem byly dárky, které si přejete. Přeji Vám, abyste si vánoční prázdniny co nejvíce užily, aby se nikdo z Vás nenudil. Vypněte občas televizi či počítač a proběhněte se s kamarády. Myslete ale na své zdraví, buďte opatrní, neubližte si, nezraňte sebe ani své kamarády.

( Celý článek... | Autor: Lenka Rosensteinová | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * Oranžové schody - další ohlasy
Vydáno dne 07. 12. 2011 (1338 přečtení)

Někteří z Vás v tu dobu možná ještě spali, a tak by mohl přijít vhod záznam z vystoupení naší paní ředitelky, Reného Tótha a pana Ondřeje Šucha v pořadu Dobré ráno s Jedničkou.A jako takový bonus ještě přikládáme příspěvek z Učitelských novin a po rozkliknutí článku zde najdete i kompletní záznam z přenosu televize Metropol.

( Celý článek... | Autor: ZŠ Kostelec | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * A další aktualizace: Nové plošiny
Vydáno dne 05. 10. 2011 (2025 přečtení)

Stále se nám scházejí pozitivní ohlasy ohledně odstranění posledních bariér v naší škole. Proto jsme do článku vložili nové video, a budete-li mít zájem, můžete si prohlédnout i další články, které o nás vyšly v novinách.

Jaké jsou školy na "Zápraží" (Zápraží)

Máme schody do nebe! (Šíp)

Školy bez bariér (Týdeník Euro)

Jsme bez bariér, dejte děti k nám (Náš Region)

René už do školy může s kamarády (Deník Metro)

Další zajímavosti, videa a informace k tématu najdete v článku.

( Celý článek... | Autor: Jitka Kunteová | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * Aby těch problémů nebylo málo...
Vydáno dne 31. 05. 2010 (1546 přečtení)

Od počátku vybudování přístavby základní školy se tato budova potýká s různými neduhy. Jedním z nich je pronikání dešťových vod do prostor základní školy.

V noci ze soboty 22.5.2010 na neděli se po prudkém přívalovém dešti valily ulicemi našeho města i školní zahradou spousty vody, tentokrát díky výkopovým pracím v ulicích i s bahnem. Po celém přízemí přístavby (i v odborných pracovnách) ale i ve sklepě jsme měli místy až deset cm této „směsi“.( Celý článek... | Autor: Lenka Rosensteinová | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * Další etapa vybavení tělocvičny nářadím
Vydáno dne 09. 11. 2009 (1836 přečtení)

Od roku 2000 do roku 2004 prošla naše škola dvěma etapami rekonstrukce. Tělocvična byla rekonstruována před osmi lety. Sama o sobě je malých rozměrů a do loňského roku byla zcela bez nářadí, které je nutné pro plnění osnov Tv a kvalitní výuku.( Celý článek... | Autor: Lenka Rosensteinová | Informační e-mailVytisknout článek )

téma * Školní skleník
Vydáno dne 09. 11. 2009 (1594 přečtení)

Pozorným jedincům jistě neuniklo, že na školním pozemku „vyrostl“ nový skleník. V brzké době do něj budeme stěhovat sazeničky z úspěšného řízkování v loňském roce. Necháme tam také přezimovat sazenice, které rostly na pozemku školy a které se letos podařilo zachránit před stavebními aktivitami a přeškolkovat do kontejnerů. Po dopěstování budou tyto rostliny vysazeny v areálu školy.

( Celý článek... | Autor: Ewa Chmelíková | Informační e-mailVytisknout článek )

|0-15|15-30|30-45|45-49|


Radosti Starosti


  Novinkykulatý roh
16.01.2020: Třídní schůzky
Třídní schůzky se konají 7.4.2020 v kmenových třídách.

  Pomáhají nám...kulatý roh