Rozdělení budoucích prvňáčků do tříd

08.06.2020

Vzhledem k vysokému počtu dětí jsme se rozhodli otevřít pět prvních tříd. Budou umístěné v budově školní jídelny a v kontejnerové škole.

V minulém týdnu proběhl na škole zápis do školní družiny. Pokud jste své dítě ještě nepřihlásili a máte zájem o to, aby školní družinu v příštím školním roce navštěvovalo, kontaktujte neprodleně vedoucí školní družiny (604 296 636).

V seznamech tříd nejsou uvedena jména dětí. Děti jsou zde uvedeny pod registračními čísly, která jste obdrželi při zápisu do 1. tříd mailem nebo SMS zprávou.

V seznamech je dále uvedeno jméno třídní učitelky, přítomnost asistenta pedagoga a umístění třídy.

Žáci prvního ročníku jsou rozdělováni do paralelních tříd podle těchto zásad:

• kostelečtí žáci  přiměřeně  do  všech  tříd;
  • děti z okolních obcí jsou většinou zařazovány pohromadě, aby jejich vstup do školy byl snazší;
  • snažíme se  dodržet  vyvážený  počet  dívek  a  chlapců.

← zpět na seznam článků