Advent . Vánoční výstava

Autor: Zuzana Drozdková <z.drozdkova(at)seznam.cz>, Téma: , Vydáno dne: 03. 12. 2018

Dne 29. listopadu 2018 se v aule naší školy uskutečnila vánoční výstava, na které si mohli její návštěvníci zakoupit výrobky, které z větší části vyrobili sami žáci.
Také se mohli zastavit a posedět nad teplým čajem a ochutnat cukroví a vánočky od hodných maminek. K dobré vánoční náladě se mohli zaposlouchat do tónů vánočních koled. Po čtvrté hodině odpolední vystoupily děti ze školní družiny se svým hudebním příspěvkem a poté následně i žáci osmého a devátého ročníku, všichni pod vedením paní učitelky Moosové. Zpěváčci byli odměněni za své vystoupení dlouhým potleskem.
Doufáme, že se nám společně podařilo navodit vánoční atmosféru a věříme, že se zde opět sejdeme na začátku adventu i v příštím roce.