Škola v pohybu

Autor: Zuzana Drozdková <z.drozdkova(at)seznam.cz>, Téma: , Vydáno dne: 02. 12. 2018

Ve středu 28. 11. 2018 prožily dvě třídy páťáků naší školy hodinu tělesné výchovy pod vedením fotbalových trenérů mládeže ing. Milana Kormaníka a Michala Šmída. Hodina probíhala ve sportovní hale a byla zaměřena na všeobecnou pohybovou přípravu hravou a zábavnou formou, při které byly děti neustále v pohybu bez čekání a prostojů.
Ukázkovou hodinu sledovali z tribuny učitelé a žáci čtvrtého ročníku. Fotbalová asociace realizuje návštěvy škol v rámci projektu Škola v pohybu. Součástí projektu je také sportovní vybavení pro školu (míče, branky, lano, rozlišovací trička a kužely), které jsme převzali. Děkujeme za příjemné setkání a sportovní pomůcky.